מידע ללקוחות: נגיף הקורונה

מידע ללקוחות: נגיף הקורונה

ThyssenKrupp Elevator תומכת במאמצים למנוע את התפשטות נגיף הקורונה. אנו עושים זאת על ידי שימוש באמצעי בטיחות והיגיינה פנימיים קשוחים על פי המלצות ארגון הבריאות העולמי והתקנות הרלוונטיות של גורמי הממשל, וכן על ידי אמצעים ארגוניים שנועדו להבטיח הגנה מיוחדת על עובדינו.
באותו הזמן, בתור אחת מספקיות השירותים המובילה, מוטלת עלינו האחריות לדאוג להמשך יכולת ההתניידות של אנשים בתוך בניינים, במיוחד בתשתיות קריטיות כגון בתי חולים ומתקנים ציבוריים. נמשיך לעשות כל מאמץ כדי לוודא ששירותינו ימשיכו להיות זמינים עבור כל לקוחותינו. אנו מבקשים את הבנתכם לכל מקרה של עיכוב שנגרם עקב מגבלות רשמיות. רק ההגנה על בטיחותם ובריאותם של עובדינו יכולה להבטיח המשך מלא של פעילותנו העסקית.
[סטטוס: 19 במרץ 2020, 09:55, כפוף לשינויים ללא הודעה מראש]

מידע על שירות ועל הזמנות

 • צוותי השירות שלנו עדיין בתפקיד כשמדובר בפעילויות תחזוקה הקשורות-לבטיחות ובפתרון בעיות במעליות ובדרגנועים שלנו, זאת כדי להבטיח את זמינות המערכות שלכם. כל שירותי הפנייה במצב חירום עדיין זמינים ומתפקדים באופן מלא.
 • אנא המשיכו לדווח על בעיות בטלפון או על פי הנהלים הספציפיים שעליהם הוסכם.
 • אנו יכולים להוציא לפועל הזמנות תיקונים קיימות (או שנעשו לאחרונה), וכן הזמנות כאלו שיתקבלו בעתיד הקרוב, שכן אנו מחזיקים במלאי של חלקי חילוף נפוצים עבור המערכות של הלקוחות החוזיים שלנו.
 • נשוחח באופן אינדיווידואלי עם לקוחותינו הנמצאים באזורי הסגר (למשל, כדי לדון באפשרויות להבטחת חילוץ והצלה במצב חירום וכדומה). אם המידע הזה לא הגיע אליכם, צרו קשר עם מחלקת השירות

כיצד אתם יכולים לתמוך בטכנאי השירות שלנו כעת

הבטיחות מעל הכול!

עליכם להבין שטכנאי השירות שלנו מקדישים את תשומת ליבם המלאה לציות לתקנות ההיגיינה והבטיחות באתר העבודה, ומחילים אותן במידה רבה יותר בעצמם. אין משימה שהיא דחופה כל כך עד שלא ניתן לבצע אותה בבטחה.

אישורי עבודה

כשאתם מאשרים דוחות עבודה במכשיר הנייד, שימו לב במיוחד להיגיינה של הידיים ולשמירת מרחק ביניכם, ונסו להשלים את התהליך מול העובדים שלנו ללא מגע.

עדכנו לגבי סיכונים

אם אתם זקוקים לשירות באזורים חשופים (בתי חולים, דיור מוגן וכדומה), אנו מבקשים מכם להנחות את עובדינו לגבי כל תקנות בטיחות חדשות. במידת הצורך, אנא ספקו להם מלווים וציוד הגנה.

ניקיון המתקנים

כמו כן, לטובת הנוסעים, ודאו שהמערכות שלכם עברו ניקיון יסודי – לא רק של תא המעלית עצמו, אלא גם של לוח הבקרה בלובי ושל מעקות הדרגנועים.

ללא מגע ישיר

הטכנאים שלנו הונחו במפורש להימנע ממגע בין-אישי ישיר. אנא סלחו לעובדינו על שמירת המרחק שהם מקפידים עליה, וכן על הימנעותם מלחיצת ידיים ומניהול שיחות חולין. אנא הימנעו גם אתם מדברים אלה.

תודה!

בשם טכנאי השירות של ThyssenKrupp Elevator, אנו רוצים להודות לכם על תמיכתכם.

התקנות חדשות ופרויקטים לחידוש מעליות

 • התקנות קיימות או פרויקטים לחידוש מעליות נחתמו מול הקבלנים. הלקוחות יקבלו הודעה במקרה של עיכובים בלתי-נמנעים במסירה עקב סגירת אזורים וכדומה. אך אנו מבקשים מכם לדווח לנו על כל ביטול או דחייה של התקנת מעליות.
 • ThyssenKrupp Elevator מייצרת באירופה את רוב מערכות המעליות שלה עבור השוק האירופי. למרות שמפעלינו בגרמניה ובספרד מושפעים במידה שווה מהאתגרים שמציבה התפשטות נגיף הקורונה, העובדים באתרי הייצור עושים את מיטב יכולתם כדי לשמור על שרשרת אספקה ללא תקלות. מסירת המוצרים נמשכת.
 • תוכלו להיות בטוחים שאם אתרי ההתקנה עומדים בדרישות ההיגיינה והבטיחות ואם לא נשקפת כל סכנה לעובדינו, נבצע את העבודה על פי החוזה. אם עקב צווים רשמיים נמנעת הגישה לאתר ההתקנה, אנא הודיעו לנו על כך בהקדם האפשרי.

סניפים, מנהלה ופגישות עם לקוחות

 • כל מתקני ThyssenKrupp Elevator ממשיכים להיות פעילים, אך עם צוות עובדים מצומצם. אך אנו מבקשים שתבינו שלא ניתן לקיים ביקורים לא מתוכננים ושאנשים מבחוץ אינם יכולים להיכנס למתקנינו.
 • כדי להגן על בריאותם של עובדי המשרדים שלנו, ועל פי המלצות הממשלה, הם יעבדו מהבית עד כמה שניתן. יש לנו תשתיות עבודה-מרחוק, כולל תהליכי עבודה דיגיטליים, ולכן המשמעות היא ששירות הלקוחות שלנו בתחום המכירות והמנהלה יהיה זמין עבורכם כמעט ללא הגבלה (למעט פקסים).
 • כל שירותי הפנייה במצב חירום עדיין זמינים ומתפקדים באופן מלא.
 • עדיין יש לנו יכולת לא מוגבלת למסור לכם את המסמכים הדרושים (אישורי עבודה, חשבוניות וכדומה) בפורמט דיגיטלי. אם עדיין לא עברתם לעבוד מולנו בפורמט דיגיטלי, אנא פנו אלינו בדוא"ל (עם נתוני הלקוח או החוזה הרלוונטיים) לכתובת: office@thyssenkrupp.co.il
 • אנו שמחים להציע לכם חלופות דיגיטליות לניהול פגישות ייעוץ עם צוות המכירות שלנו. עובדינו מצוידים היטב באמצעי תקשורת דיגיטליים, ויכולים לארגן פגישות וירטואליות דרך Skype for Business.

המשיכו לשמור על בריאותכם ועל בטיחותכם!