מעלית synergy excellence סגנון יוקרתי, רבגוניות וביצועים.

excellence הינו פתרון יוקרתי למשפחת ה-Synergy  שלנו, עבור מעליות בניין בגימור גבוה ומשרדים קטנים, בתי חולים ובתי מלון עם עד 21 קומות לעצירה. דגם ה- synergy excellence ממלא את הצרכים ועומד בדרישות ללא מאמץ ובצורה סגנונית, אפילו עבור נוסעים חדי האבחנה שביננו, החל מהטכנולוגיה המתקדמת ועד לאיכות בפרט הקטן ביותר בעיצוב.

synergy excellence- נועדה לביצועים ורושם.

מבט מהיר על המפרט הטכני

45 מטר

גובה נסיעה

1.75 מטר לשנייה

מהירות מקסימלית

1000 ק"ג

קיבולת מקסימלית

synergy essence
מושלמת ליישומים הבאים:

משרדים

מגורים

בתי חולים

מלונות

השכלה

קמעונאות

בידור/הנאה

יתרונות מפתח

בחר את המהירות הנדרשת – 1.0, 1.6 או 1.75 מטר לשניה

רכיבים כגון טכנולוגית מנוע ללא תמסורת גיר (Gearless), יחד עם תאורת LED עם אורך חיים ממושך ומצב שינה אפשרי (אופציונלי) להתקנים אלקטרוניים, מספקים יעלות אנרגטית בדרגה A, ובנוסף לכך, הטענת הנעה ליעילות אנרגטית גדולה יותר.

מבנה מודולרי קפדני, אפשרויות מתוקננות והתקנה ללא שימוש בפיגום מתורגמים למענה בזמני התקנה ואספקה.

עשה זאת בפשטות ובחר את העיצוב הסטנדרטי או התאם באופן אישי את העיצוב הייחודי למעלית ה-Synergy excellence  שלך – הבחירה בידייך. ממדי תא הנוסעים גמישים ומאפשרים לך לצמצם מרווח הפיר וליצור תא נוסעים נעים יותר.

הנוסעים שלך ייהנו מנסיעה אולטרה חלקה ושקטה הודות לטכנולוגית המהפך מהדור הבא ופתרון האקוסטיקה המשולבת.

רכיבים מוכחים, חומרים ובנייה באיכות גבוהה הופכים את דגם ה-Synergy excellence  לפתרון הניידות הנוח להסעת נוסעים בבנייני מגורים, שעליו תוכל להסתמך.

מעליות Synergy עומדות בדרישות הבטיחות למעליות ויותר על פי התקנים EN 81-20 ו- EN 81-50 החדשים, מאפשרים לך לדאוג לביטחונם של הדיירים בראש ובראשונה.

לא מצא את מה שחיפשת? צור קשר עם נציג המכירות הקרוב ביותר למקום מגורייך

הורדות

עיצוב תא הנוסעים

מעצב תא למרכיב synergy excellence

עיצוב

excellence   מציע מגוון אפשרויות עיצובי פנים, מושלמים, יוקרתיים ובלעדיים, עם 6 עיצובים מדהימים ו-24 שילובי עיצובי פנים. העיצובים המובהקים והאלגנטיים של Synergy excellence   מציגים את המילה האחרונה והמודרנית בעיצובים. כל אלמנט עיצוב כולל התקרה, הקירות, לוחות ההפעלה של תא הנוסעים ואבזור תצוגת הירידה והעלייה חווית תצוגה ויזואלית רשמית. גימורים מותאמים אישית מעודנים זמינים גם הם, מאפשרים לך ליצור מעלית ייחודית ויוקרתית.