מעלית ביתית H300

מעלית ביתית H300

הנדסה גרמנית אמיתית מחברה ברמה עולמית

אמצו את העיצוב האיטלקי המיטבי עם מגוון נרחב של אפשרויות מתוחכמות, אלגנטיות ואופנתיות. מצאו את השילוב המושלם של צבעים, חומרים ואפשרויות בכדי להבטיח התאמה מושלמת לביתכם.
מניסיון חובק עולם שלנו בתחום המעליות, פיתחנו פתרון אפשרי מיטבי למעלית ביתית המציע תצורות רבות ומגוון גדלי פלטפורמה המתאים כמעט לכל דרישה.
ממומחיות המעליות העולמית שלנו, פיתחנו את הפתרון הטוב ביותר האפשרי למעלית ביתית המציעה תצורות רבות ומגוון פלטפורמות כמעט לכל דרישה.
H300 עושה שימוש בטכנולוגיית מעלית ביתית הטובה ביותר, ומציעה פיתרון ביעילות אנרגטית גבוהה ורמת רעש אפסית. שלבו זאת עם הגישה המעמיקה שלנו להנדסה והאהבה שלנו לעיצוב איטלקי ותקבלו בוודאות תוספת ידידותית לסביבה, לא בולטת והיא תשתלב בצורה מושלמת בביתכם.
אשר לכל מעליות הבית שלנו, בטיחות ונוחות הם עמוד התווך של העיצוב שלנו והם מתקבלים מהמורשת שלנו בגרמניה, הרכיבים שעושים בהם שימוש ותשומת הלב המדויקת שלנו לפרטים. הצטרפו למשפחת טיסנקרופ והפכו לאחד מאלפי משתמשי המעליות הביתיים המרוצים שלנו. אם יש לכם שאלות או במידה ואתם זקוקים למידע נוסף על המוצרים והשירותים שלנו, אנא צרו קשר.
ביצועים עם סגנון.

הפעלה שקטה במיוחד

המומחיות שלנו בתחום ההנדסה הביאה אותנו לפיתוח מעלית ביתית ללא גיר באיכות גבוהה שקטה במיוחד. התוצאה היא תוספת ביצועים גבוהים לביתכם שבקושי תוכל לשמוע אפילו אם תצמידו את אוזנכם בסמוך. שלבו זאת עם טכנולוגיית הפעלה עצירה, סגנון ואפשרויות תא הנוסעים המדהים, ותקבלו מעלית ביתית מושלמת.

הבטיחות אצלנו ב-DNA

מעלית ביתית מדגם 300H מתפארת ברשימה ארוכה של מאפייני בטיחות; האלקטרוניקה נושאת מערכת בטיחות מוסמכת SIL3 כסטנדרט והופכת אותה לתקן הבטיחות הגבוה ביותר בשוק מעליות הפלטפורמה. בניגוד למעליות אחרות, אנו ביצענו הפרדה למערכת הבטיחות מה-OSG והיא לא תהיה מושפעת מתקלות מכניות. הבטיחות שלך היא העדיפות שלנו.

במקרה של הפסקת חשמל מעלית H300, תמשיך לתפקד ולעבוד מסוללה, מה שיאפשר למשתמש להגיע לקומת הקרקע בבטחה. ניתן גם לחבר מערכות גילוי אש ללוח האלקטרוני הראשי במעלית הביתית.

נוחות

אנו מאמינים שטיול בין הקומות בבית שלך לא צריך להיות חוויה קשה או לא נוחה. השימוש בטכנולוגיה נטולת גיר מאפשרת לנו חווית נסיעה חלקה ושקטה מהתחלה ועד לסוף. בנוסף לכך, כל המעליות הביתיות של טיסנקרופ, כסטנדרט, צוידו בטכנולוגית עצירה/התחלה רכה.

כל מעלית מאובזרת במעקה וכפתור הפעלה שיהפכו את הנסיעה רציפה ובטוחה ככל שניתן.

מפרט טכני מעלית ביתית 300H

תאימות טכניתדִּירֶקְטִיבָה למכונות 2006/42/EC - EN81-41
מהירות נקובה0.15 מ/ש באירופה/ [עד 0.4 מ/ש מחוץ לאירופה]
עומס נקוב250-400 ק"ג בהתאם לגדלי התא
גובה נסיעה1100 – 18000 מ"מ
מספר עצירותמקסימום 6 עצירות למעלית
מספר הדלתותמקסימום 12 לכל מעלית
בור140 מ"מ (לא נדרש בור כאשר יש סף /רמפה)
גובה עליון לפיר2500 מ"מ בפיר קיים/ 2600 מ"מ עם הפיר שלה
בקרת פלטפורמהאוטומטית בנגיעה אחת עם הזמנת שיחה
סביבהבתוך/מחוץ למבנה
הורדה במצב חירוםהורדה באמצעות UPS
בקרת מתח24V