מעלונים

  • מחפש מעלון לבית פרטי? מעלון לנכים?
  • מעלונים איכותיים, מעוצבים ובטיחותיים?
  • מעלון לכסא גלגלים עם שירות מקצועי?

חברת טיסנקרופ מציעה מגוון רחב של מעלונים, מעליות ביתיות ואמצעי הרמה ונגישות לאנשים בעלי צרכים מיוחדים. כל המוצרים משווקים דרך חברת הבת של טיסנקרופ ThyssenKrupp Accessibility. המוצרים עומדים בכל דרישות התקינה הנדרשים ומיוצרים במפעלי טיסנקרופ בהולנד, אנגליה ואיטליה.

מעלון כסא איכותי – מידע נוסף
מדרגון משטח לכסא גלגלים

מעלונים – גמישות: החופש לנוע באופן עצמאי

היום, מסביב לעולם, אחד מכל שמונה אנשים הוא למעלה מגיל 60, המספר הזה צפוי לעלות כאשר שעור הפריון ממשיך להצטמצם ותוחלת החיים ממשיכה לעלות. בטיסנקרופ מעליות אנו מסייעים במענה על הצרכים של האוכלוסיה הגלובלית המתבגרת, אנו מספקים פתרונות ייעודיים ומותאמים להגברת הניידות בסביבה פרטית וציבורית.

מעלון ביתי לאנשים מבוגרים, מעלונים לנכים, מעלוני כסא, מעלון לכסא גלגלים (מעלון במה) ואפילו מעליות ביתיות מתקדמות. אנו נסייע לך לנוע באופן עצמאי ובנוחות בסביבת ביתך כמה שניתן. למרות מצבך או השלב בו אתה נמצא בחייך, אצלנו תמצא את פתרון נוח לבית.

מעלונים לנכים

יתרונות הפתרונות הביתיים הטובים ביותר בענף:

  • עיצוב, פונקציונליות והנדסת אנוש עטורי פרסים
  • חזק ואמין
  • מעלון לכסא גלגלים המשלב נוחות ואלגנטיות
  • טכנולוגית פטנט ASL
  • מותאם בקלות לכל דרישות האדריכליות
  • מעלון לנכים עטור פרסים

מעלונים לנכים ובעלי מוגבלויות

מעלוני הכיסא עטורי הפרסים שלנו מסירים את המחסום הנשקף במדרגות. שילוב מושלם של פונקציונליות ועיצוב, המעלונים שלנו מציעים נגישות אופטימלית בשילוב עם עמידה בדרישות הנדסת אנוש. טכנולוגית הפטנט שלנו ASL מציבה את המעלונים שלנו בראש התעשייה וזוהי הסיבה לכך שלקוחות מבוגרים ומוסדות ממשלתיים כאחד, פונים אלינו לפתרון כיסא מעלון חדשני ואמין. כאמור, זהו מעלון לנכים שזה לפרסים רבים.

מעלון כסא למדרגות

מעלון כסא הינו מעלון מתקדם מבחינה טכנולוגית שעוצב עבור מדרגות ישרות/מעוקלות בתוך הבית. מעלון כסא מותקן בהתאם למידות המדויקות של הבית, ומגיע עם כסא ייעודי. מעלון מדרגות מאפשר לכל אדם אשר יושב על הכסא לעלות ולרדת במדרגות בצורה בטוחה ויעילה. חברת טיסנקרופ משווקת את דגם Flow מתוצרת טיסנקרופ הולנד, הנחשב לדגם מוביל בקטגוריה זו מבחינת איכות המוצר, נוחות הנסיעה והעיצוב.

מעלון מדרגות

מעלון במה – מעלון לכסא גלגלים

החל מבנייני ממשלה ואתרי תיירות ועד למערכות תחבורה ציבורית, מעלון הבמה שלנו, קל לשימוש ומספק לאנשים בכיסא גלגלים גישה עצמאית. אמינות גבוהה, התאקלמות מהירה וחוזק מאפיינים את המעלונים החכמים הללו ומשפרים את הגישה באזורים פרטיים וציבוריים, בפנים ובחוץ. תוכל לקבל חוות דעת אודות מעלון לנכים מתוצרתנו מחברות אדריכלות, מנהלי מתקנים וחברות בנייה שסומכים על המעלונים הללו.

מעליות ביתיות

המעליות הביתיות שלנו מוסיפות גוון של נוחות ואיכות לחיים. מותאם אישית לבתים פרטיים או מתוקנן עבור פרויקטים לבניית בתים, מעליות המגורים שלנו קובעות את הסטנדרט בתעשייה. מעליות ביתיות עם או בלי פיר ושילוב בקלות לבתים קיימים או חדשים, קיימות במגוון גדלים, ליישומי פנים וחוץ ועם מערך אדיר לאלמנטי עיצוב וחומרים לתא הנוסעים.

כמה עולה מעלון ביתי? צפה במחירון

ניידות טובה מתחילה בבית

מעלונים
מעלונים

וידאו