Victoria: קשוחה. עוצמתית. מרשימה.

אזורים בעלי תנועה גדולה דורשים פתרונות ניידות עוצמתיים – פתרונות כגון ה- Victoria, הדרגנוע הקשוח ביותר שלנו. הוא מתעלה אל מעל לאתגרים של הפרויקט התובעני ביותר שלכם, בין אם בחללי פנים או בחללי חוץ, תוך שהוא מספק ביצועים מבריקים מסביב לשעון. מגבהי הנסיעה המרשימים שלו, דרך רדיוסי ההעברה ותכונות רבות אחרות המרחיבות את הבטיחות והנוחות, ה- Victoria לעולם לא יאכזב אתכם.

.Victoria עוצמה בתנועה.

מבט מהיר על המפרט הטכני

75

עלייה מקסימלית (מטרים)

24.5 | 27.3 | 30 | 35

זווית שיפוע (מעלות)

600 | 800 | 1,000

רוחב המדרגה (מילימטרים)

Victoria
מושלמת ליישומים הבאים:

תחבורה

בידור

יתרונות מפתח

Victoria מצטיין בסביבות העירוניות המודרניות המאתגרות ביותר. עם מקסימום גובה הנסיעה המרשים של 75 המטרים שלו, ה- Victoria משנע אנשים בבטחה ובקלות לתחנות המטרו העמוקות ביותר ולאטריומים או הפלטפורמות הגבוהות ביותר.

מפרק השרשרת באורך של כ- 101 מ"מ של ה- Victoria, ממזער את אפקט הפוליגון ומבטיח את איכות הנסיעה החלקה ביותר. כל אחת מגלגלות שרשרת הצעדים העוצמתיות שלו ניתנת להחלפה באופן עצמאי, כך שזה מוביל להפחתה גם בתחזוקה וגם בעלויות.

המכלולים של ה- Victoria המיועדים לעבודה מאומצת, כוללים את החצאיות שלו, את חיפוי הדק ואת פסי מעקי היד, עשויים פלדת אל – חלד. מה שמאפשר ל- Victoria להתמודד בקלות עם עומסים כבדים בכל תנאי האקלים.

סביבות של תנאי עבודה מאומצת ועליות גבוהות, מעמיסים על משענת היד של הדרגנוע.

על ידי מיקום יח' הינע של משענת היד של ה- Victoria במבנה התומך, בשילוב עם המעקה בצורת הטריז, ניתן לשפר גם את האחיזה וגם את היעילות כמו גם להאריך את אורך חיי העבודה של הרכיבים.

לא מצא את מה שחיפשת? צור קשר עם נציג המכירות הקרוב ביותר למקום מגורייך

הורדות

synergy element brochure

synergy element brochure

synergy element brochure

עיצוב תא הנוסעים

synergy element brochure

קשוח להפליא

ה- Victoria נועד להיות הילד הקשוח ביותר בשכונה. מגוון רחב של אפשרויות עיצוב הניתנות להתאמה אישית, כולל חיפויים חיצוניים מגוונים ונקודות שונות בהן ניתן למקם את יח' ההינע של משענת היד, כגון במבנה התומך, מבטיחים בו בעת כי הדרגנוע שלכם לעבודות מאומצות גם ייראה נהדר.

חצאית החזית של ה- Victoria העשויה פלדת אל חלד עמידה בפני פגיעות של עגלות ומנשאים.

כניסת משענת יד ייחודית, עם מערכת הדשים הדו כיוונית שלה מעניקים לחצאית מראה זורם.

היא מבטלת גם את הצורך במברשות או גומיות בלתי נראות ומשפרת את הזמינות הודות למגע הבטיחות שלו העמיד בפני בעיטות.

36_balustrade_komplett_942_sbb_image_w450_h338

מעקה סנדוויץ'

המציג מבנה בצורת סנדוויץ' בעל כיסוי מפלדת אל חלד, מעקה דק ועמיד בפני וונדליזם זה הינו האידאלי עבור יישומי תנועה מודרניים.

36_balustrade_komplett_945_sbb_image_w450_h338

מעקה מתכת

מעקה סגור זה המותאם בזווית, עשוי מלוחות פלדה משופעים. זמין בצורות גימור ובגוונים שונים. המעקה בעל המראה האיתן מותאם היטב לתכנונים תעשייתיים עירוניים.

36_balustrade_komplett_942_sandwich_sbb_image_w450_h338

מעקה איתן

מעקה זה העשוי מזכוכית מחוסמת בעובי של 10 מ"מ מגיע עם פרופיל כיסוי איתן המחובר אל חלקם העליון של לוחות הזכוכית. המעקה הזמין במספר גווני זכוכית הינו ההתאמה המושלמת לתפיסה של העיצוב הפתוח.

ביישומים של תנועה, ישנה לתאורה משמעות מפתח להובלת הנוסעים בצורה יעילה, הגברת הבטיחות שלהם ולאופטימיזציה של יכולות התשתיות שלכם. כשיקול חשוב באדריכלות מודרנית, לתאורה יש השפעה גם על מצב הרוח שלנו והיא מעצימה סביבות עירוניות.

soffit_cladding_image_w450_h338

אורות אסטטיים: פס החצאית או מעקה

נורות לד בתעלות פיזור תאורה, בכל רוחב הפס של גווני ה- RGB

truss_image_w450_h338

אורות אסטטיים: מבנה תומך

תאורת המבנה התומך בכל רוחב הפס של גווני ה- RGB ומודי הפעלה שונים, יאפשרו לכם להציג לראווה את התחכום המבני של ה- Tugela שלכם.

skirt_band_or_balustrade_image_w450_h338

אורות אסטטיים: חיפוי החלק התחתון

ספוטים, פסי תאורה או חיפויים המוארים במלואם, מאירים את האזור שמתחת למדרגות הנעות ומדגישים את כלל המבנה שלכם. אתם יכולים לשלב גם דפוסים שונים, על מנת להעניק לתפיסת התאורה במבנה שלכם מגע של גימור במראה ייחודי.

step_gap_or_comb_plates_image_w450_h338

אורות תנועה: עמוד

ביישומים של תנועת המונים צפופה, עמוד תאורת תנועה מגביר את הנראות ואפילו ממרחק גדול, ובכך הוא מסייע להבטחת הזרימה החלקה של תנועת האנשים.

kdb7376_image_w450_h338

מסרקים ולוחות כיסוי הלוכדים את המבט

המגוון של דפוסים וגוונים עבור מסרקים ולוחות כיסוי, בשילוב עם הדגשת הסגמנטים של המסרק, מביא להגברת הבטיחות של הנוסעים בעוד שהוא מבטיח גם מראה מיוחד.

na_messe_frankfurt_ft0078_image_w450_h338

מדרגות מהממות

כאופציות סטנדרטיות, אתם יכולים לבחור בין מדרגות בצבע שחור או כסוף עם או ללא קווי תחימה בצבע צהוב. אם רצונכם במשהו אקסטרווגנטי יותר, אנו נדאג לכך שתקבלו גם את זה.

mlp_0857_image_w450_h338

משענות יד מודגשות

בין אם אתם מעדיפים גומי או חומרים סינטטיים, תמצאו את משענת היד המושלמת בקשת רחבה של צבעי RAL. אנו אפילו נדאג למתג את משענת היד שלכם.

rs16682_kdb5865_image_w450_h338

חיפויים אקסקלוסיביים

מציפוי אבקה ופלדת אל חלד ועד לסוגים שונים של זכוכית וחיפויים אחרים, אנו נדאג לכך שתקבלו את מה שאתם רוצים.

פרטים עוצמתיים, איכות מוצר יוצאת מן הכלל

הביצועים העוצמתיים של ה- Victoria הינם כתוצאה מהדסה קפדנית, מאפיינים נבחרים ומכלולים מעודנים. ה- Victoria, אשר יוצרה בצורה זהירה וקפדנית תוך שימוש במערכות הייצור המתקדמות שלנו, מספקת הן חווית מוצר מדהימה והן תשואה בת קיימא על ההשקעה שלכם.

יח' הינע מסילת היד של ה- Victoria ניתנת למיקום בטבור מחוץ למבנה התומך, אפשרות בלתי מבוטלת עבור גבהים גדולים יותר, אשר מציעה יתרונות מרובים.

גישה קלה

תחזוקתיות גדולה

יח' ההינע של מסילת היד ניתנת לגישה בקלות לצרכי תחזוקה, ללא צורך בהסרת שלבי מדרגה כלשהם. כתוצאה מכך, ניתן לכוון את השרשרת דרך גלגל השיניים בקלות ומסילת היד נמתחת על ידי קפיץ דחיסה.

פחות כיפופים של מסילת היד

עמידות גדולה

עצם המיקום של יח' הינע מסילת היד בטבור, מפחיתה את הכיפופים של מסילת היד הודות לרדיוסי ההובלה הגדולים, ומגדילה את אורך חיי העבודה הצפויים של המכלולים.

החלפת מסילת יד בפשטות

זמינות אופטימלית

כאשר מסילת היד מגיע לסוף חיי העבודה שלה, ניתן להחליפה בתוך המעקה במהירות תוך שימוש בנעילה, דבר המבטיח זמן השבתה מינימלי.

השרשראות המוקשחות על ידי קישורים שטוחים המגולגלים ברמת דיוק גבוהה מיוצרים במיוחד עבור המדרגות הנעות שלנו ומגיעות עם עומסי שבירה שונים על מנת להבטיח יציבות בכל תנאי ובכל מצב.

מפרק שרשרת הצעדים

איכות נסיעה יוצאת מן הכלל

מפרק השרשרת הקטן באורך של 101 מ"מ לערך, מאפשר לשרשרת להחליק בקלות על גבי מערכת המסילות שלנו הטובה ביותר מסוגה, תוך מזעור אפקט הפוליגון על מנת להעניק את איכות הנסיעה החלקה ביותר האפשרית.

כוח משיכה שווה על הגלגלות

בלאי מופחת

המשמעות של מיקום גלגלות שרשרת הצעדים מחוץ לשרשרת הצעדים עצמה היא שכוח המשיכה מפוזר בצורה שווה יותר ואי לכך אורך חיי העבודה של כל אחת מהגלגלות מתארך באופן משמעותי.

גלגלת חיצונית

החלפת גלגלות מהירה יותר

בעת התרחשות אירוע בלתי סביר של צורך בהחלפת גלגלת, כל אחת מהגלגלות ניתנת להחלפה באופן עצמאי מבלי לפתוח את השרשרת, ובכך להוריד את זמני ההשבתה לרמת המינימום.

אנו שואפים באופן מתמיד לשפר את ביצועי הדרגנועים שלנו את קיימותם. זה כולל הגברת היעילות התפעולית שלנו ובו בעת להפחית את המשאבים והחומרים אשר אנו עושים בהם שימוש כמו גם את הפסולת אשר אנו מייצרים.

רמת יעילות אנרגיה

רמת יעילות האנרגיה הגבוהה ביותר A+++

בהתבסס על תקן ה- 3 – 25745 ISO וכתלות בתצורה הסופית שלכם, ה- Victoria מספק את רמת יעילות האנרגיה הגבוהה ביותר.

תכונות חוסכות אנרגיה

עד להפחתה של 90% בצריכת אנרגיה.

תאורת הלד של ה- Victoria מקצצת בצריכת האנרגיה עד לרמה של 90%. אתם יכולים מעבר לכך להקטין את ערכי ה- CO2 תוך בחירה בין מודי פעולה שונים, כגון הפעלה לסירוגין או על ידי תכונות של יעילות אנרגיה כגון VVVF חכם.

טכנולוגיית המנוע העדכנית ביותר

מנועי יעילות פרמיום

מנועי הפרמיום החדשניים היעילים שלנו מפחיתים את צריכת ההספק, הם בעלי אורך חיי עבודה גדולים יותר וממזערים את התחזוקה.

יחידת הינע ETA

יעילות מוגברת, תחזוקה מופחתת

עם רמת יעילות של 96% והסיכוך שלה המחזיק מעמד למשך 40,000 שעות עבודה, יחידת הינע
ה- ETA שלנו הינה חדשות טובות הן עבורכם והן עבור הסביבה.

הנעה ישירה

אורך חיי עבודה גדול ותחזוקתיות

עם תיבת הילוכים משומנת מראש, האפשרות של יחידת התמסורת נטולת השרשרת שלנו שקטה ועמידה כפי שהיא מבטלת גם כל עבודת תחזוקה הקשורה לשרשרת.

בטיחות כבדת משקל באזורים בעלי תעבורה גבוהה

מאחר וה- Victoria פועל בסביבות התובעניות ביותר, הוא אינו משאיר אף פינה פתוחה כאשר מדובר בבטיחות. תכנון מוצר מוכח, מכלולים הטובים ביותר מסוגם ויותר מ- 50 תכונות בטיחות ואפשרויות, מסייעים לשמירה על בטיחותם של הנוסעים שלכם בכל עת.

מרחק גדול יותר של מסילת היד

מסילת היד ממוקמת מחוץ למעקה האיתן ומעקה הסנדוויץ': היא מגדילה את הרוחב השימושי ומקטינה את הסיכון של בגדים הנתפסים במסילת היד.

מערכת ניטור חצאית

המערכת עוצרת את היחידה במידה ומשתמשים נלכדו. הגרסה האופטית מבדילה בין סוגים שונים של פגיעות וביצוע כיוונונים חוזרים: שתי הגרסאות ממזערות את הסיכון לפגיעות גוף כאשר האחרונה מביניהן מקטינה גם זמני השבתה כלשהם הנובעים כתוצאה מהתרעות שווא.

מערכת ניטור שחיקת בלמים

המערכת מכבה את יחידת ההינע באופן אוטומטי כאשר היא מאתרת רפידות בלם שחוקות: היא מסייעת למניעת תקלות ומתריעה תוך הצגת הודעה על צורך בתחזוקה.

שלבי המדרגה של Thyssenkrupp

עיצוב ותכנון מאושרים המתעלים אל מעל לדרישות של קודי הבטיחות עבור עומסים סטטיים ומאפייני החלקה: מספקים אמינות ועמידות בכל סביבה.

SpecificationsVictoria
(Max rise (metres75
(Max capacity (people/hour8200
(Inclination (degrees 24.5 | 27.3 | 30 | 35
Application Traffic
Step chain rollerOutside
Location handrail drive Newel | Truss
Handrail shape U-shape | V-shape
Climate conditions Indoor | Outdoor
Nominal step width
(millimetres)
600 | 800 | 1,000
(Speed (metres/second 0.5 | 0.65 | 0.75
(Horizontal run (millimetres 800 | 1,200 | 1,600
Transition ­radii
(Top | Bottom (millimetres
1,050 | 1,050
1,500 | 1,050
2,000 | 2,600
2,000 | 3,600
2,000 | 4,200
Balustrade Robust | Metal | Sandwich
Aesthetic lights Balustrade | Skirt | Truss | Ambient cladding | Soffit cladding
Traffic lights Floor plate | Decking | (Glas) Newel | Column
Safety lights Step gap | Comb plate
Drive unit Chain drive | Direct drive
Possible energy efficency class A+++

Tugela references

Historic Old Town Toledo

Toledo, Spain

Shenzhen North Railway Station

Shenzhen, China

Prague Metro

Prague, Czech Republic

Amsterdam Metro

Amsterdam, Netherlands