הפיכתן של ערים למקומות הטובים ביותר לגור בהם

בטיסנקרופ מעליות, אנו שואפים להפוך את הערים למקומות שהכי טוב לחיות ולגור בהם. אנו עושים זאת באמצעות אספקת תשתית עמידה של בניין ומערכות הובלת נוסעים יותר ויותר ידידותיות לסביבה. סיוע בניידותם של אזרחים מזדקנים נחשב גם כן לעניין שנמצא בראש סדר העדיפויות. המטרה שלנו היא כל הזמן להוביל את הדרך בכל הקשור לאיכות, נוחות המשתמש, תכנון, נגישות ובריאות ובטיחות.

מחויבות האחריות החברתית התאגידית שלנו

אנו מבינים את צרגי העולם של מחר ושל הלקוחות שלנו. המטרה שלנו היא לסייע בלהביא את הדרישה ההולכת וגדלה עבור הלקוחות שלנו ועבור מוצרי הון, תשתיות, אנרגיה וחומרי גלם בקו אחד עם המציאות של משאבים נדירים יותר ויותר. במיומנות, תשוקה ונחישות, העובדים שלנו כל הזמן מפתחים ומספקים מוצרים ופתרונות שיתנו מענה לאתגר זה.

מוקדש לתשתיות בניין בר קיימא

מוקדש לתשתיות בניין בר קיימא

בניינים בגובה בינוני עד גבוה מציעים את הפתרון הטוב ביותר להגנה על הסביבה ולבנייה חסכונית בעלויות. הם עושים שימוש בכמות קטנה יותר של אדמה ומאפשרים בקרת אנרגיה יעילה ממורכזת.

מספר גדול יותר של סדרי עדיפויות בתחום הקיימות

בניינים עם הסכמת קיימות משתלמים הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך בכך שהם:

  • יוצרים בניינים חכמים
  • מורידים את מחירי התפעול (אנרגיה, מים, פפסולת)
  • שיפור הרווחיות
  • הגדלת ערך השוק
  • שיפור הסביבה העירונית

המוצרים והשירותים המאוד יעילים וחסכוניים שלנו מותאמים לתשתית בנייה בר קיימא. אנחנו:

  • מציעים מוצרים ושירותים עם יעילות במשאבים, בטוחים, מהימנים ונוחים.

  • תומכים בלקוחות שלנו במהלך שלב התכנון עם שירותי ייעוץ מקיפים המוענקים על ידי מומחים לקיימות בניינים כולל את 200+ איגודי LEED מוסמכים ידידותיים לסביבה ומומחים לאיגוד BREEAM.

  • להפוך את התשתיות הקיימות למודרניות כך שיעמדו בתקני הקיימות של הבניינים.

קיימות וחברה

אנחנו מסייעים גם להפוך את הערים למקומות הטובים ביותר לגור ולחיות בהם באמצעות מעורבות קהילתית. עם יותר מ-900 מקומות ברחבי העולם, אנו מעורבים בשיפור איכות חייהם של אנשים בקהילות מסביב לעולם.

להיות הוגנים כלפי כל אחד מהווה את רחד מהעקרונות המנחים שלנו. אנו נאבקים באופן פעיל באפלייה ומחזקים סובלנות. אמון וכבוד הדדי מהוות את אבני הפינה להצלחה שלנו וטבועים בדרך החשיבה והעבודה שלנו.

כיוון שלבני הנוער יד את המפתח לעתיד, אנו תומכים בצורה פעילה בבתי ספר, במכללות ובמוסדות חינוכיים אחרים.

הגנה על הסביבה

במיקוד שלנו בהגנה על הסביבה באמצעות חיסכון במשאבים ובאנרגיה יש הגיון עסקי מושלם. במקביל, הדבר מגן על רווחתם של העובדים, הלקוחות, השותפים שלנו ועל הקהילות בהן אנו חיים ועובדים.