גמישות: החופש לנוע באופן עצמאי

היום, מסביב לעולם, אחד מכל שמונה אנשים הוא למעלה מגיל 60, המספר הזה צפוי לעלות כאשר שעור הפריון ממשיך להצטמצם ותוחלת החיים ממשיכה לעלות. בטיסנקרופ מעליות אנו מסייעים במענה על הצרכים של האוכלוסיה הגלובלית המתבגרת, אנו מספקים פתרונות ייעודיים ומותאמים להגברת הניידות בסביבה פרטית וציבורית.

ממעלוני כיסא ומעלוני בבמה ועד מעליות ביתיות, אנו נסייע לך לנוע באופן עצמאי ובנוחות בסביבת ביתך כמה שניתן. למרות מצבך או השלב בו אתה נמצא בחייך, אצלנו תמצא את פתרון נוח לבית.

יתרונות הפתרונות הביתיים הטובים ביותר בענף:

  • עיצוב, פונקציונליות והנדסת אנוש עטורי פרסים
  • חזק ואמין
  • נוחות ואלגנטיות
  • טכנולוגית פטנט ASL
  • מותאם בקלות לכל דרישות האדריכליות

מעלונים

מעלוני הכיסא עטורי הפרסים שלנו מסירים את המחסום הנשקף במדרגות.  שילוב מושלם של פונקציונליות ועיצוב, המעלונים שלנו מציעים נגישות אופטימלית בשילוב עם עמידה בדרישות הנדסת אנוש. טכנולוגית הפטנט שלנו ASL מציבה את המעלונים שלנו בראש התעשייה וזוהי הסיבה לכך שלקוחות מבוגרים ומוסדות ממשלתיים כאחד, פונים אלינו לפתרון כיסא מעלון חדשני ואמין.

מעלון במה

החל מבנייני ממשלה ואתרי תיירות ועד למערכות תחבורה ציבורית, מעלון הבמה שלנו, קל לשימוש ומספק לאנשים בכיסא גלגלים גישה עצמאית. אמינות גבוהה, התאקלמות מהירה וחוזק מאפיינים את המעלונים החכמים הללו ומשפרים את הגישה באזורים פרטיים וציבוריים, בפנים ובחוץ. תוכל לקבל חוות דעת מחברות האדריכלות, מנהלי מתקנים וחברות בנייה שסומכים על המעלונים הללו.

מעליות ביתיות

המעליות הביתיות שלנו מוסיפות גוון של נוחות ואיכות לחיים. מותאם אישית לבתים פרטיים או מתוקנן עבור פרויקטים לבניית בתים, מעליות המגורים שלנו קובעות את הסטנדרט בתעשייה. עיצוב עם או בלי פיר ושילוב בקלות לבתים קיימים או חדשים, קיימות במגוון גדלים, ליישומי פנים וחוץ ועם מערך אדיר לאלמנטי עיצוב וחומרים לתא הנוסעים.

למידע נוסף, בקר באתר UK שלנו בפתרונות בביתיים (Home Solutions).

ניידות טובה מתחילה בבית

וידאו